Ponúkame komplexné spektrum zákrokov na omladenie pleti.

Výplne kyselinou hyaluronovou

Prirodzeným procesom starnutia je aj strata objemov v hlbokých oblastiach tváre. Vďaka kyseliny hyaluronovej sa tieto straty dajú prakticky úplne zrekonštruovať a navrátiť tak pacientove opäť jeho vlastné mladistvé črty bez umelých prekorigovaných zásahov. Pracujeme s najlepšími svetovými produktami značiek Juvederm, Belotero, Stylage a pod.

Botox

Pohybom mimických svalov dochádza k neustálemu pohybu a lámaniu kože, čo neskôr vedie k trvalému zlomeniu vnútornej štruktury kože a viditeľným vráskam. Najlepším pomocníkom na boj proti vráskam je preto na mieru podané množstvo botulinotoxínu, tak aby sme dosiahli prirodzený a uvoľnený výraz tváre bez efektu „neživej masky“.

Vitalinjector

Rozdiel medzi mladou a staršou kožou je predovšetkým v rozdielnej hydratácii. Tá spôsobuje, že mladá koža je napätá, pružná a aj po zamračení sa na nej vrásky nezostávajú, pretože sa vracia do pôvodného tvaru a podoby. Koža, ktorá je dehydratovaná, je nepružná, presvitá a ľahko sa láme v podobe vrások. Nositeľom hydratácie v koži je prirodzene sa v tele vyskytujúca kyselina hyalurónová. Prostredníctvom prístroja Vitalinjector vieme jej chýbajúce množstvo do kože rovnomerne doplniť a týmto spôsobom kožu vypnúť a vyhladiť.

Chemický peeling

dôležitým aspektom kvality kože je jej povrch. Drobné jazvičky, rozšírené póry, šupinky a pigmetnové fľaky sa dajú odstrániť pomocou rôznych techník resurfacingu. Chemický peeling je najpohodlnejšou a najmenej zaťažujúcou metódou s okamžite viditeľným efektom. Ponúkame viacero typov chemického peelingu v závislosti od typu kožného problému. Chemický peeling je vhodnou doplnkovou liečbou pri akné ale i na zmiernenie drobných vrások. Vykonáva sa od októbra do marca.

Oxygeneo

Ošetrenie, ktoré spája tri zákroky v jednom: odstraňuje odumretú povrchovú vrstvu kože, čím umožňuje lepšie vstrebanie aktívnych látok obsiahnutých v šumivej kapsule, ktorá navyše podporuje prísun kyslíka do kože. Pleť je rozžiarená, okysličená a vyhladená. Na výber sú k dispozícii dva typy kapsúl NeoRevive™ pre omladenie a proti starnutiu alebo NeoBright™ pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

Niťový lifting

Týmto zákrokom možno dosiahnuť vypnutie čŕt tváre a krku bez skalpela, použítím špeciálnych vstrebateľných mezonití. Zákrok je ambulantný, rýchly a nenápadný. Nite po zavedení do kože pôsobia dvojako: ihneď po zavedení vytvárajú instantný lifting a neskôr svojou prítomnosťou v koži v nej stimulujú tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre spevnenie a ďalšie dodatočné nadvihnutie problematickej oblasti. Zvyčajne sa nite používajú na vypnutie oblasti čelusťe, poklesnutých líc, podbradku ale najnovšie aj ako tzv. fox eyes lift t.j. lifting obočia.