• Minimálne čakacie doby na vyšetrenie

  • Výhodné ceny dermatologických vyšetrení

  • Cena za vstupné vyšetrenie od 50 Eur

Ambulancia ponúka všetky služby ako zmluvná ambulancia a navyše

Second opinion

Ak potrebujete druhý názor lekára pri pretrvávajúcich kožných ťažkostiach, môžete ho obdržať v nezmluvnej ambulancii. Second opinion zdravotná poisťovňa nehradí.

Preventívne vyšetrenie pohlavných ochorení

Máte obavu, že by ste mohli byť v ohrození? Vykonávame diskrétne preventívne vyšetrenie pohlavných chorôb. Toto vyšetrenie v SR zdravotná poisťovňa nehradí.

Terapia akné chemickým peelingom

Chemický peeling je vhodným doplnkovým ošetrením kože postihnutej akné. Preliečuje zápalové ložiská, zmierňuje jazvy, zjednocuje textúru kože. Ošetrenie sa vykonáva od októbra do konca marca.

Vyšetrenie znamienok pre firmy

Na objednávku vykonávame dermatoskopickú kontrolu znamienok Vašich zamestnancov počas pracovnej doby priamo vo Vašej firme.

Nastreľujeme náušnice

od 6 mesiacov veku. Náušničky sú pozlátené a neobsahujú nikel – sú vhodné aj pre alergikov.  Je možné nastreliť aj 1ks.

Infúzna terapia vitamínom C

ambulantne infúzne podaný vitamín C zrýchluje hojenie rán, pôsobí protizápalovo, podporuje imunitu čím pomáha v boji proti infekciám. Priamo ovplyvňuje tvorbu kolagénu v koži a kĺboch, čím spomaľuje proces starnutia organizmu. Infúzne podanie zabezpečí účinnú koncentráciu vitamí C v krvi na rozdiel od tabletovej formy, pri ktorej je koncentrácia vitamínu C v krvi až 10- násobne nižšia.